NASIL ORİFLAME DANIŞMANI OLABİLİRİM

Oriflame’e isteyen herkes katılabilir. Birçok farklı geçmişten herkes Oriflame’de çalışarak başarıyı yakalamıştır. Kendi işinizi kurmanız için çok nadir bir fırsat sunmaktayız ve bu iş için gereken tek yatırım işe bağlılığınız ve tutkunuzdur.

NASIL BAŞLAMALIYIM

Yeni başlayan bir Güzellik Danışmanı olarak, size koçluk ve rehberlik edecek, yardımcı olacak daha tecrübeli danışmanlarınız olacaktır. Koçunuz size Oriflame’i tanıtacak ve başlangıçta gerekli olan her türlü bilgiyi sizinle paylaşacaktır. Yeni başladığınızda ihtiyaç duyduğunuz her şeyi içeren bir Işe Başlangıç Seti de alacaksınız.

NASIL PARA KAZANABİLİRİM

Oriflame’de para kazanmanın iki yolu vardır. Güzellik Danışmanı olarak indirimli fiyattan sipariş verdiğiniz ürünleri katalog fiyatından müşterilere satarsınız. Ayrıca, diğer insanları da Oriflame ailesine davet ederek satış yapan bir ekip kurduğunuz takdirde buradan da ek bir gelir elde edersiniz.

NEKADAR ZAMAN HARCAMALIYIM

Ne zaman ve ne kadar çalışmak istediğinize kendiniz karar verin. Tüm zamanınızı bu işe adamak veya boş zamanlarınızda ek gelir sağlamak size bağlıdır. Açılış saati olmadığı için size uyan bir şekilde zamanınızı ayarlayabilirsiniz.

NASIL KATILABİLİRİM 

Sitemizde bulunan kayıt formunu doldurmanız size yeterli olacaktır. Kayıt formunu doldurduktan sonra size mutlaka bir danışmanımız ulaşacak ve gerekli bilgilerle sizi donatacaktır.

PRAMİT ORGANİZASYONU OLMADIĞI NASIL ANLAŞILIR

Piramit organizasyon aldatmacaları sizden (hızlı bir şekilde) para kazanmaya yönelik yapılardır. Çok katlı pazarlama şirketleri ise, tüketici ürünleri satarak kendi işinizi (ve diğerlerinin işlerini)  geliştirdikçe sizlerle beraber para kazanır. Bir şirketle anlaşma yapıp imza atmadan önce çok dikkatli araştırın.

Bu araştırmayı yapmaya şu üç soruyu kendinize sorarak başlayabilirsiniz:

  1. Söz konusu şirketle iş yaptığınızda maddi kayıp riski taşıyor musunuz?
    Bu soruya cevabınız evet ise “dikkatli olun”. Yasal olabilir, fakat birçok Doğrudan Satış şirketinde büyük yatırım yapmak gerekmez ve maddi kayıp riski de yoktur.
  2. Kazanacağınız para, esas olarak ürünlerin veya hizmetlerin nihai tüketiciye satışından mı gelmektedir?
    Eğer bu sorunun cevabı hayır ise ve kazanılan para başka kaynaklardan (işe alım ve transfer aidatları, envanter yükleme, ve teçhizat satışları) geliyorsa, yasal olmayan bir piramit organizasyon aldatmacası söz konusu demektir ve biz insanlara bu yapılardan uzak durmasını öneriyoruz. 

Satış personelinin kendisinin ve ailesinin kullandığı ürünler de nihai tüketiciye yapılan satışa dahil edilmektedir. Kişinin kendisinin veya ailesinin tüketiminden gelir sağlamasında, tüketilen miktar ve ürün fiyatı makul olduğu sürece,  etik olmayan ve yasa dışı bir durum söz konusu değildir.

  1. Eğer satış ekibinin bir üyesi olmasaydınız, bu şirketin ürününü alır mıydınız? 
    Eğer cevabınız  “Hayır, almazdım” ise neden o zaman kendinize, ailenize veya arkadaşlarınıza almaya değer bulmadığınız ürünler satan bir şirket için satış yapmak istiyorsunuz?

ORİFLAME DANIŞMANI OLMAK

Güzellik Danışmanlarımızdan biri olarak, kendiniz ve aileniz için aldığınız güzellik ürünlerinde tasarruf edebilirsiniz. Yaptığınız satışlardan kâr elde edebilirsiniz ve diğerlerini de takımınıza davet ederek toplam grup satışından da para kazanabilirsiniz.  

Birçok danışmanımız Güzellik Danışmanlığını tam zamanlı bir iş olarak görüp kariyerlerinde başarı elde ederken; diğerleri de boş zamanlarında ek gelir elde etmek için ürünlerimizi satmayı tercih ettiler. Hangisini seçerseniz seçin, bize katılmanızdan mutluluk duyacağız.

İŞE NASIL BAŞLAMALIYIM

İşe Başlangıç Seti, Danışman olarak ihtiyaç duyabileceğiniz şirketimiz ve ürünlerimiz hakkında sunum malzemeleri, kataloglar ve eşantiyon ürünler içermektedir.

ÜRÜNLERİ NASIL SİPARİŞ EDEBİLİRİM

Ürünlerimiz bağımsız güzellik danışmanları aracılığıyla satılmaktadır. Ürünlerimizi iki farklı şekilde sipariş verebilirsiniz.

DANIŞMANIMIZ OLABİLİRSİNİZ

Sadece kendinizin ve ailenizin ihtiyaçlarını karşılamak ister veya ürünlerimizi başka kişilere satabilmek  isterseniz, Danışman olarak kaydolabilir ve ürünlerimize katalog fiyatlarından daha indirimli olarak sahip olabilirsiniz.

Müşterimiz (Nihai Tüketicimiz) Olabilirsiniz. Nihai Tüketici, Oriflame’e güzellik danışman olarak kayıtlı olmayan kişidir. Ürünlerinizi sipariş edebilmeniz için Oriflame’e “Güzellik Danışmanı” olarak kayıt olmanız gerekmektedir. Ayrıca nihai tüketici olarak kayıt olmadan da çok sayıdaki Güzellik Danışmanımızdan birine siparişlerinizi iletebilirsiniz. Onlar size çeşitli önerilerde bulunacak, ürün numuneleri göstereceklerdir. Ayrıca ürünlerimiz ve onların kullanımları ile ilgili sorularınıza da cevap bulabilirsiniz. Satış yapan güzellik danışmanlarımız, nihai tüketici ile üç nüsha satış sözleşmesi yapma zorunluluğundadır. Güzellik Danışmanı ve nihai tüketici arasında imzalanan satış sözleşmesinin bir nüshası Oriflame’e güzellik danışmanı tarafından gönderilmelidir.

ÜRÜNÜ NASIL İADE EDEBİLİRİM

Tüm ürünlerimizin yüzde yüz para iade garantisi bulunmaktadır. Bir ürünümüzden memnun kalmadığınız takdirde 30 gün içerisinde, iade prosedürümüz çerçevesinde bize iade edebilirsiniz. Bağımsız bir Satış Danışmanından bir ürün aldığınızda onlarla iletişime geçmelisiniz, onlar iade isteğinizle ilgileneceklerdir.

WhatsApp WhatsApp ile hızlı iletişim.